Po luhet Rostov-Bayern, rezultat befasues në pjesën e parë

Ndeshja e Champions League ne mes te Rostov dhe Bayern Munchen po luhet ne keto momente ne Rusi.

Pjesa e pare ka perfundue me rezultat te barabarte 1-1, shkruen Rrokum.TV.

Costa shenoi per gjermanet ne minuten e 35, por ruset e Rostov barazuen ne te 44’ten me Azmoun. /Rrokum.TV