Pogba e ban interesant çashtjen e kalimit në Manchester United

Mesfushori francez Paul Pogba asht kthye në qendër të vëmendjes mbasi mediat ma të mëdha ndërkombëtare kanë përfolë për transferimin ma të shtrejtë në historinë e futbollit.

Ditën e sotme, Pogba ka hedhë nji foto në rrjetet sociale tue u relaksue në basketboll, por ka përcjellë edhe nji mesazh që me lanë të qetë me i shijue pushimet.

“Sporti mbi gjithçka. Më lini me pushue pak ????⚽ ????⚽ ‪#‎pushime ‪#‎vacanze”, shkruen Pogba në Instagram dhe Facebook.

Shperndaje në: