Portieri shënon super goll në minutën e fundit (video)

Në ndeshjen në mes të Baroka dhe Orlando Pirates në Afrikën e Jugut, portieri realizon në stilin e Zlatan Ibrahimovic.

Po zhvillohej minuta e fundit e ndeshjes dhe ekipi i Orlandos ishte në avantazh si mysafire e Barokas.

Nji goditje kandi në sekondat e fundit të ndeshjës doli me qenë fatlume per ekipin vendas, kur portieri realizoi nji super goll në stilin “IBRA”.