Pregadituni, sonte ka plot lojë

Edhe sonte asht nate e madhe sa i perket futbollit neper ligat europiane.

Ne Itali, luhen ndeshje interesante, si Lazio-Napoli, Juventus-Fiorentina dhe AC Milan-Spal, te trija qe nisin ne 20:45, shkruen Rrokum.TV

Ne Spanje, Real Madrid luen kunder Betis ne oren 22:00, ndersa ndeshje interesante asht edhe ajo ne mes te Bilbao dhe Atletico Madrid qe fillon ne oren 20:00.

Ne Gjermani, veçohet takimi Hamburg-Dortmund, qe luhen ne 20:30./Rrokum.TV

Shperndaje në: