Pregadituni: Sonte na presin dy lojë të nxehta në Champions League (foto)

Edhe sonte Champions League vazhdon me ndeshjet e xhiros se dyte.

Pa dyshim, krejt vemendja ka me qene te dueli PSG-Bayern Munchen, transmeton Rrokum.TV

Por, ndeshje tejet interesante ka me qene edhe ajo ndermjet  Atletico Madrid dhe Chelsea.

Ndersa, ndeshjet tjera jane keto:

Shperndaje në: