Presidenti, merr top prej Fadil Vokrrit!

fadilthacitopiii

Presidentit te Kosoves, Hashim Thaçit ju asht dhurue nji top futbolli prej kreut te Federates se Futbollit te Kosoves, Fadil Vokrri.
Thaçi i ka prit ne takim sot delagacionin e Federates se Futbollit te Kosoves me ç’rast i ka urue per anetaresimin e Kosoves n’UEFA si dhe i ka ofrue mbeshtetje te madhe per t’ardhmen.

 

 

Shperndaje në: