PSG merr yllin e Real Madrid

Sulmuesi spanjoll Jesé, 23 vjec, asht transferue nga Real Madrid për te PSG për pese vjet, bani te ditun te Hanen ekipi i kryeqytetit francez.

Spanjolli, i cili ka me luejtë krahas uruguajanit Edinson Cavani, asht lojtari i peste qe asht ble nga PSG, mbas sulmuesit Hatem Ben Arfa, mesfushorit polak, Grzegorz Krychowiak, mbrojtesit te djathte belg, Thomas Meunier dhe mesfushorit ofensiv argjentinas, Giovani Lo Celso, i cili ka me ardhë ne Kallnor te 2017.

Shperndaje në: