Publikohen formacionet për ndeshjen Trepça 89-Vikingur (foto)

Trepça ’89 dhe Vikingur kanë publikue formacionet zyrtare, para takimit të tyne në kuadër të Champions League.

Ekipit kosovar i mjafton nji fitore 1-0 në këtë takim, mbas humbjes 2:1 në ndeshjen e parë.

Ndeshja fillon në orën 18:00, në stadiumin ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë.

trepca_1499179285-5316495

Shperndaje në: