Puyol kallxon se cilin ekip e don mbas Barcelonës

Carles Puyol ka respekt të veçantë për Milanin.

Carles Puyol asht legjendë e Barcelonës.

Mirëpo, ai ka respekt të veçantë për Milanin.

“Gjithmonë kam thanë se Milanasht ekipi im i dytë”, deklaroi Puyol në “Golden Foot”.

“Me vite të tana ka qenë nji shembull në futboll dhe nji ekip fitues”, u shpreh ai.

“Tash asht tue kalue nji periudhë ma të vështirë, por për të mirën e futbollit shpresoj që të kthehet tue fitue sërish”

Shperndaje në: