Qe çka thotë Van Gaal për humbjen ndaj West Ham

Trajneri i ekipit Manchester United, Louis van Gaal asht shprehun i pakënaqun me performancën e lojtarëve të tij në përballjen kundër West Ham United.

Manceshter United ka pësue humbje me rezultat 3-2, teksa trajneri holandez asht tregue shumë kritik, sa i përket lojës së zhvillueme nga lojtarët e tij.

“Asht shumë dëshpëruese. Na kishim epërsinë dhe ma vonë e humbëm, për shkak që nuk ishim të vendosun për fitore. E pabesueshme”, ka thanë shkurt trajneri holandez.

Shperndaje në: