Qe kalimet ma të mëdha që priten me u ba së shpejti

Afati kalimtar veror si çdo vit tjetër edhe tash ka qenë tejet i nxehtë dhe me disa super transferime.

Ju sjellim edhe disa nga transferimet ma të mëdha që mund të kompletohen deri në fund të merkatos.

Axel Witsel – nga Zenit te Napoli

John Stones – nga Everton te Man City

Mario Gotze – nga Bayern Munchen te Dortmund 

Juan Mata – nga Man Utd te Everton

Lacazette – nga Lyoni te Arsenali

Shperndaje në: