Qe kend e fajëson Kroos për humbjen e Gjermanisë

Mesfushori i Gjermanisë Toni Kroos ka thanë se gollat e Francës erdhën si pasojë e gabimeve në ekipin gjerman

Ndaj Francës kemi zhvillue ndeshjen ma të mirë në Kampionatin Europian dhe asht e çuditshme se qysh pësuem humbje. Unë nuk mundem me fajësue ekipin për këtë humbje. Na kishim raste të mira për me shënue, por krejt ranë poshtë si pasojë e gabimeve”, u shpreh përfundoi mesfushori i Real Madridit.

Shperndaje në: