Qe kend e mori me vete Xhaka në zyret e Arsenal’it

Granit Xhaka edhe zyrtarisht ash lojtar i ekipit të njohun anglez Arsenal. Ai në zyret e ekipit ka ba edhe fotografitë e nevojshme për me u prezentue si lojtar i ri i Arsenal’it.

Me këtë rast, Xhaka u shoqnue nga prindët e tij dhe e fejuemja e tij, Leonita Lekaj, ku të gjithë se bashku kanë ba nji fotografi para qendrës së Arsenalit në Londër.

Shperndaje në: