Qe ku ka me luejt Hazard

Eden Hazard i ka tregue Antonio Contes se ai dëshiron me qëndrue te Chelsea sezonin e ardhshëm, shkruen “The Times”.

 

Mesfushori belg ka kalue napër nji formë katastrofale këtë sezon, gja që bani me u spekulue shumë për të ardhmen e tij.

 

Vlen të thuhet se, pavarsisht kësaj, Real Madridi dhe Paris Saint-Germain gjithnji kanë qenë të gatshme për ta transferue yllin e Chelsea.

Shperndaje në: