Qe qysh Ramos e fiton duelin kundër Ronaldos

Sergio Ramos ka fitu duelin me Cristiano Ronaldon në stërvitje.

Sulmuesit dhe mbrojtësit nuk janë të sfiuem vetëm në ndeshje zyrtare, por çdo ditë gjatë seancave stërvitore.

Njajtë ndodhë edhe në Real Madrid, ku sulmuesit vazhdimisht duhet të luejnë kundër mbrojtësve dhe të tentojnë me i mposht ata.

I tillë ishte dhe dueli ndërmjet Cristiano Ronaldos dhe Serigio Ramosit, ku fitues doli kapiteni, pamvarësisht tentimeve me kalue të portugezi.

Shperndaje në: