Qe reagimi i Barcelona’s mbas triumfit të Real Madrid’it

real madrid

Barcelona ka urue fitoren e Real Madrid’it në Champions League.

“Urime Real Madrid’in mbas fitimit të titullit të Ligës së Kampionëve në Milan”, shkruen në njoftimin e ekipit katalunas.

Ky reagim u cilësue poitiv dhe sportiv nga ana rivalit ma të madh të Real Madrid. /Rrokum.TV