Qe sa shikues janë zyrtarisht në ndeshjen Kosovë-Ishujt Faroe

Kosova po zhvillon ndeshjen e pare miqesore kunder Ishujve Faroe, ne ndeshjen qe po luhet ne Frankfurt te Gjermanise.

U raportue se kishte pak shikues, por me nisjen e ndeshjes, asht dyfishue numri i shikuesve, qe jane afer 7 mije, transmeton Rrokum.TV.

Asht tue u luejte minuta 35 dhe rezultati asht ende 0-0, ndersa Kosova asht tue dominue me loje. /Rrokum.TV

Shperndaje në: