Qe transferimi i parë i Leicester

Kampioni i ri i Premier League, Leicester City asht tue kërkue sulmuesin e Liverpool’it, Christian Benteke.

Simbas mediave te hueja, menaxheri i Leicester City, Claudio Ranieri asht tue mendue për tregun e verës.

Asht sulmuesi i ‘Reds’, Christian Benteke, që asht në listën e trajnerit italian, i cili tashma ka hartue nji listë të gjanë të lojtarëve, dhe sulmuesi belg asht përfshi në listën e italianit.

Shperndaje në: