Rama merr fanellen me nr. 11. Kjo ban për Zahon!

Në ceremoninë e prezentimit të projektit të stadiumit të ri “Qemal Stafa”, kryeministrit Edi Rama ju ba dhuratë nji blluzë e kombëtares, me numër 11, “Edi Rama”.

Presidenti i FSHF’s, Armando Duka, e quejti mik të futbollit kryeministrin.

Ndërkohë kreu i qeverisë, tue e falenderu për dhuratën, bani dhe nji batutë: “Kjo masë asht për Zahon, gjithsesi faleminderit”.