Raul Gonzales zgjedh formacionin e andrrave!

raulii

Raul Gonzales, ish legjenda e Real Madridit, ka zgjedh formacionin e andrrave.

Ish-legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales në formacionin e andrrave, të përzgjedhun për portalin dreamteamfc.com, n’ekipin e andrrave ka futë 6 ish bashkë-lojtar: Hierro, Roberto Carlos, Figo, Redondo, Zidane dhe Cristiano.

Ai ka lanë jashtë formacionin ish-kapitenin e Real Madridit, Iker Casillas, derisa nji vend në formacion ja ka siguru edhe yllit të Barcelonës, Lionel Messi.

 

formacionii