Real Madrid-Atletico Madrid, qe rezulltati simbas Isco

Isco beson se Real Madrid ka me fitue finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Atletico Madrid me rezulltat 2-0.

Real Madrid dhe Atletico Madrid me 28 Maj, në stadiumin e Milanos ‘San Siro’, kanë me u përballë në finalen e Ligës së Kampionëve.

Mesfushori i Los Blancos, Isco, beson se këtë ndeshje ka me fitue me dy golla epërsi.

“Na kemi me fitue me rezulltat 2:0 në Milano”, ka deklarue Isco, përcjell e përditshmja madrilene, Marca.

Shperndaje në: