Real Madrid-Bale, lajm i randësishëm

Gareth Bale ka vazhdue kontratën me Real Madridin deri në vitin 2022.

Real Madridi ka njoftue se kanë arritë marrëveshje me Gareth Bale për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2022.

Lojtari nesër ka me nënshkrue kontratë dhe në orën 13:30 ka me u paraqitë në konferencë për media.

Shperndaje në: