Rikthehet Champions League, sonte luhet kjo super ndeshje

Champions Leaguse nis sonte sezonion e ri.

Qysh ne start, kemi me pase nji perballje shume te forte, shkruen Rrokum.TV

Ne 20:45 Barcelona luen kunder Juventusit, qe konsiderohet ndeshja kryesore e mbramjes.

Ndeshje tjeter interesante asht edhe ajo ne mes te Romes dhe Atletico Madrid.

Ndersa, ndeshjet tjera jane: