Ronaldo blen kerr 2.1 milionë euro, kqyreni çfarë “bishe” ka marrë (video)

Futbollisti i njoftun portugez i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, asht nji prej lojtarëve ma të pagem në botë. Dhe, i vetëdijshëm me këtë fakt, ylli madrilen ka shpenzue jo pak për nji kerr të ri.

Në fakt, portugezi vitin e kaluem kishte ble nji Lamborghini në vlerë prej 287 mijë eurove. Por, sot talenti i Real Madridit ia ka shtue koleksionit të kerreve edhe nji Bugatti Chiron.

Ky i fundit kushton as ma pak e as ma shumë se 2.1 milionë euro.

New animal in the building Bugatti Chiron 🎉🎉🎉✌️👌✈️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Shperndaje në: