Rrëmbehet Jezus Navas, shihni çka i bajnë mesfushorit spanjoll (video)

Jezus Navas ka me qenë futbollist i ri i Sevillas. Mesfushori spanjoll rikthehet te ish-ekipi i tij nga, e ku u largue në verën e vitit 2013 për me kalue te Manchester City.

Tashma ai asht rikthye te Sevilla, ndërsa prezentimi që i ka ba ekipi spanjoll, mesfushorit të njoftun, asht me të vërtetë unik, mbasi gjithçka inskenohet sikur Navas rrëmbehet dhe dërgohet në stadiumin e Sevillas.