Rrxohet n’pllazh, penallti për Juven. Video që po tranon rrjetin (video)

Në rrjetet sociale po qarkullon nji video ku shihet nji person me blluzën e Juventusit në pllazh dhe nji person që rrxohet.

Personat që janë aty fillojnë me bertite penallti për Juven, tue ironizue favorizimit që i bahet Juventusit në Itali.