Shihni çka bajnë lojtarët e Shkëndijës në ‘San Siro’ (video)

Shkëndija përballet me Milanin në “San Siro” në “Play-Off” të Europa League dhe lojtarët duken tejet të motivuem para kësaj ndeshje.

Ndeshja fillon ne oren 20:45.