Shitja e Milanit, qe çka tha Berlusconi

Silvio Berlusconi, presidenti i Milanit ka thye heshtjen dhe ka publikue nji video në Facebook. Ai ka sqarue tifozët e Milanit lidhun me gjendjen e klubit dhe thashehthemet lidhun me klubin, transmeton Rrokum.TV.
“Sa i përket trajnerit, lene t’qetë Brocchin deri me 21 Maj e ma mbas kqyrim. Për shitjen e kubit jam tu mendue qe 1 vjet, por preferoj që klubin me lanë n’durë të sigurta, preferoj italianë”, theksoi Berlusconi tue i përjashtue në njifar mënyre kinezët. /Rrokum.TV

Shperndaje në: