Shkodran Mustafi befason me ekipin e ri!

Shkodran Mustafi mundet me u ba frik lojtar i Interit.

Mbrojtesi shqiptar qe luen per kombetaren e Gjermanise, ka marreveshje ne parim me Interin, por duhet me u prite marreveshje mes Interit dhe Arsenalit, shkruejne mediat n’Itali.

Mustafi jau ka komunikue drejtuesve te Arsenalit deshiren e tij me u largue, ndersa Inter pritet me paraqite oferte huazim me obligim blemje.