Shqipnia e pret Spanjën në Shkodër, qe formacionet

Shqipnia dhe Spanja do të përballen sonte, nga ora 20:45, në ‘Loro Boriçi’ në kuadër të eliminatoreve për Botnorin ‘Rusia 2018’

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka publikue formacionet e mundshme të dy skuadrave.

 

formacioni