Shumë largime, kjo ka me qenë Shqipnia e Botnorit “Rusi 2018”

Lojtarët që kanë me marrë pjesë në Rusi 2018, priten me interes nga tanë shqiptarët. Nji formacion i ri për të ardhmen dhe shumë premtues e shohim në formacionin e maposhtëm.

Në goll shihet si i pazavendësueshëm, Etrit Berisha.

Në mbrojtje janë: Hysaj-Ajeti-Gjimshiti-Aliji. Më mesin e fushës, Roshi në të djathtë, në qendër Xhaka-Kaçe, dhe në të majtë Rashica.

Në sulm, Avdiaj mundet me mbështetë Manajn e Interit. Nji kombëtare premtuese, tue pa edhe moshën e lojtarëve. Tash i mbetet me pasë veç fatin me vete ashtu si elemninatoret e kalueme.

bb-1-700x826

Shperndaje në: