S’ka ma dilema: Ky asht trajneri i ri i Anglisë

Trajneri i Sanderlandit, Sam Allardyce, pritet që me marrë drejtimin e kombëtares së Anglisê.

Simbas The Sun, Allardyce, ka fluturue dje nga Austria për në Londër ku asht takue nga afër me drejtuesit e federatës angleze të futbollit për me diskutue mbi detajet e kontratës ku përfshihet koha dhe paga që ka me marrë nën drejtimin e ekipit të “3 luanëve”.

Shperndaje në: