Skandal në futbollin kosovar: Tifozët hyjnë në fushë dhe sulmojnë lojtarët

Mbyllen ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës në futboll.

Në sfidat e zhvillueme sot dhe dje, nuk kanë mungue befasitë.

Në ndeshjen e zhvillueme mes Bashkimit të Kamenicës dhe Kikës së Hogoshtit, nuk kanë mungue skandalet, shkruen “GazetaOlle.com”.

Tifozët janë futë në fushë dhe janë tërbue tue goditë me sende të ndryshme.

Shperndaje në: