Sonte akti i parë i ndeshjes së madhe

Sonte luhet ndeshja e pare e Superkupes se Spanjes ne futboll.

Dhe, s’ka mujt qysh me qene ma mire se sa nji El Clasico, shkruen Rrokum.TV

Ne oren 10:00, Barcelona e pret Real Madrid’in ne aktin e pare te ketij trofeu.

Ndeshja e kthimit luhet mbas 3 dite./Rrokum.TV