Sonte Champions League, luhet nji super ndeshje (foto)

Champions League rikthehet sonte me ndeshjet e Grupeve E, F H dhe G.

Padyshim ndeshja ma interesante pritet me qene Sevilla-Juventus, qe shihet edhe si nji duel per vendin e pare ne grup, shkruen Rrokum.TV.

Ndeshjet e sontme jane te parafundit ne fazen e grupeve. /Rrokum.TV

chl_1479796532-7948089

Shperndaje në: