Sonte Champions League, luhet nji super ndeshje (foto)

Champions League rikthehet sonte me ndeshjet e xhiros së katërt. Këtë mbramje luhen takimet e Grupit A, B, C dhe D.

Ndeshja ma interesante ka me qenë ndërmjet Manchester City dhe Barcelonës.

Tana ndeshjet luhen nga ora 20:45, përveç ndeshjes Besiktas-Napoli që luhet në 18:45.

untitled_1477980792-390464

 

Shperndaje në: