Sonte Europa Legue sjell përballje interesante (foto)

Sonte luhen ndeshjet e gares se dyte ma te randesishme te organizueme nga UEFA, Europa League.

Perballje interesante priten me u zhvillue ne kuader te ndeshjeve te treta ne kuader te fazes se grupeve, shkruen Rrokum.TV.

Ndeshjet ma interesante priten me qene Manchester United-Fenerbahce dhe Inter-Southampton.

Keto jane ndeshjet e sontme, te cilat luhen ne dy orare, disa ne oren 19:00 dhe tjerat ne 21:05./Rrokum.TV

screen-shot-10-20-16-at-06-33-pm

2

screen-shot-10-20-16-at-06-33-pm-002

Shperndaje në: