Sonte finalja e Kupës së Italisë

Sonte luhet finalja e Kupes se Italise ne futboll.

Juventus dhe Lazio luejne per trofeun e dyte ma te randesishem n’Itali, shkruen Rrokum.TV

Kampionët aktualë n’Itali jane te motivuem per me triumfue, ne menyre qe me mujt me kompletue ‘tripleten’ e famshme, tue pa qe jane ne gare ne tri fronte.

Lazio, ne anen tjeter po luen futboll te bukur, prandaj pritet nji sfide shume interesante./Rrokum.TV

Shperndaje në: