Sonte finalja Portugali-Francë: Gazeta portugezen ban prezentim të çuditshëm të lojtarëve francezë

Franca dhe Portugalia e zhvillojnë sonte finalen e madhe të “Euro 2016”, me fillim në orën 21:00.
Gazeta portugeze “O Jogo”,asht përkujdesë për ballinën ma interesante për ndeshjen Portugali – Francë.

Kjo gazetë e ka paraqitë nji formacion me futbollistë francezë, por që në vend të fotografive ka vendosë krye të gjelave.

Franca ndryshe njihen me pseudonimin “Gjelat”.

o-jogo

Shperndaje në: