Sonte luhet super ndeshja e kampionatit anglez

Sonte ne oren 21:00 luhet derbi ndermjet Chelsea e Liverpool ne Premier League.

Te dy ekipet po kallxojne forme te mire ne kete fillim te kampionatit dhe pritet nji loje interesante, sidomos kur kihet parasysh se ekipet drejtohen nga dy trajnere te njohun Antonio Conte, respektivisht Jurgen Klopp. /Rrokum.TV

Shperndaje në: