Sonte na pret nji ndeshje e madhe

Sonte ne oren 20:45 luhet derbi ma i madh lokal ne bote.

Asht fjala per ndeshjen Milan-Inter, per te cilen tashma jane shite biletat dhe ekipi i Milanit ka thye rekord ne arketimin e pareve nga keto bileta, shkruen Rrokum.TV.

Kjo perballje vjen ne nji moment te mire per Milanin, ndersa e njajta s’mundet me u thane per Interi, te cilet po kalojne ne nji krize te rezultateve, cka ka ba qe me nderrue trajnerin.

Trajneri i ri i Interit, Stefano Pioli, pikerisht sonte ka me debutue ne ndeshjen ma te veshtire per Interin./Rrokum.TV

Shperndaje në: