Sonte na pret nji super ndeshje në Serie A

Sonte na pret nji super-sfidë në futbolli italian.

Në “Olimpico” të Romës, ekipi i Luciano Spallettit e pret Interin.

Takimi që gjithmonë ka prodhue golla dhe spektakël mes këtyne dy ekipeve, ka me fillue në orën 20:45.

Shperndaje në: