Sonte nji ndeshje e bukur në Serie A

Sonte luhet ndeshja Milan-Lazio ne kuader te javes se 5’t në Serie A.

Te dy ekipet vijn nga fitoret ne ndeshjet paraprake, ndersa sonte kane me u mundue me vazhdue momentin e mire te tyne, transmeton Rrokum.TV.

Ndeshjet ne mes te Milan e Lazio gjithmone kane qene te bukura dhe kane prodhue emocione.

Shperndaje në: