Sonte n’Shkup ndeshja e madhe Real Madrid-Manchester United, qe formacionet e mundshme (foto)

Real Madrid dhe Manchester Untied luejnë sonte, në orën 20:45 në Shkup, në kuadër të Superkupës së Europës.

Qe formacionet e mundshme:

1502144731933_1502170917-4438288