Sot luhet nji ndeshje e madhe n’Angli

Premier League e Anglise vjen sot me nji ndeshje shume te forte.

Ne 14:30, kampioni aktual. Chelsea, e pret ekipin e Arsenal’it, në derbin e kesaj jave n’Angli, shkruen Rrokum.TV

Perballjet e tyne gjithmone ka dhurue loje te mire dhe golla./Rrokum.TV

Shperndaje në: