Sot luhet nji ndeshje interesante në Serie A

Sonte luhet nji ndeshje ne Serie A, ndersa ndeshjet tjera luhen neser.

Perballja e sontme zhvillohet ne mes te Genoa dhe Milan, shkruen Rrokum.TV

Ne rast fitore, Milan kishte me u ngrite ne poziten e pare, te pakten deri neser kur Juventus zhvillon ndeshjen me Sampdorian.

Milan vjen ne kete ndeshje, mbas asaj fitore te madhe, pikerisht kunder Juventus me rezultat 1-0./Rrokum.TV.