Sot na presin dy super ndeshje

Gjate dites se sotme ka shume loje qe zhvillohen neper ligat e ndryshme te Europes.

Por, prej krejt ketyne ndeshjeve, dallohen dy, njana ne Premier League angleze dhe nji tjeter ne Primera Division ne Spanje, shkruen Rrokum.TV.

Ne oren 13:00 luhet super ndeshja e ekipeve nga Londra, Arsenal-Tottnham, ndersa ne oren 20:45 luhet ndeshja interesante Sevilla-Barcelona.