Sot na pret nji super ndeshje ne futbollin anglez

Futbolli anglez sot rezervon super ndeshjen ndermjet Chelsea dhe Manchester United.

Loja qe fillon ne oren 17:00 asht e randesishem per te dy ekipet, mbasi qe nji fitore eventuale kishte me i ngrite ne vendet e para ne tabele, raporton Rrokum.TV.

Chelsea ka 16 pike deri tash, ndera Manchester United 14. Dy vendet e para mbahen nga Arsenal e Liverpool qe kane nga 20 pike.

Shperndaje në: