Sot nis gara e madhe e futbollit Champions League, këto janë ndeshjet e sotme

Sonte nis gara e madhe e futbollit europian Champions League.

Ndeshjet e para na servojne perballje interesante, ku padyshim spikasin ato ne mes te PSG e Arsenal dhe Barcelona-Celtic.

Tana ndeshjet fillojne ne oren 20:45.

Barcelona- Celtic

Basel-Ludogorets

Bayern Munich- FK Rostov

Benfica-Besiktas

Dyn. Kiev-Napoli

Manchester City-B. Monchengladbach

Paris SG-Arsenal

PSV-Atl. Madrid