Sot nis Serie A italiane, qe dy ndeshjet e para

Roma-Udineze asht ndeshja hapëse e Serie A për edicionin 2016/2017.

Ndeshja luhet në stadiumin “Olimpico” në Romë, dhe fillon në orën 18:00.

Në 20:45 luhet ndeshja tjetër interesante në mes kampionit aktual Juventus dhe Fiorentina, transmeton Rrokum.TV.

Shperndaje në: